Депутати Уманської міської ради виступають проти підвищення тарифу на розподіл газу до 10,70 грн

Опубліковано: 02.11.2021

1 листопада під головуванням міського голови Ірини Плетньової відбулась 25 позачергова сесія Уманської міської ради VIII скликання.

Депутати міської ради прийняли рішення «Про звернення депутатів Уманської міської ради щодо недопущення збільшення ПрАТ «УМАНЬГАЗ» тарифу на послуги розподілу природного газу».

Міський голова Ірина Плетньова зачитала текст звернення у якому зазначено:

  • «Від імені та в інтересах Уманської міської територіальної громади, з метою  захисту її законних прав та інтересів, керуючись статтями 5, 22, 48, 140  Конституції України,  статтями  2, 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши  проект структури  тарифу на послуги розподілу природного газу ПрАТ «Уманьгаз» на 2022 рік від 18 жовтня 2021 року, враховуючи протокол відкритого обговорення проекту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2022 рік ПрАТ «Уманьгаз» від 28.10.2021 року. Просимо не допустити підвищення ПрАТ «Уманьгаз» вартості послуги розподілу природного газу на 2022 рік.
  • Звернення направлено до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр – міністра України, Міністра  розвитку громад та територій  України, Голови  національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Голови Антимонопольного комітету України, Голови Черкаської обласної державної адміністрації, голови Асоціації міст України.
  • По завершенню сесії Ірина Плетньова дала доручення створити робочу групу, яка підготує звернення до ТОВ «Черкасигаз» щодо обслуговування Уманської територіальної громади цим підприємством. Також депутати висловили пропозицію до ПрАТ «Уманьгаз» надати громадськості офіційні розрахунки.

Раніше, ПрАТ «Уманьгаз» встановили нові тарифи більше ніж у 5 раз за транспортування газу, ніж було затверджено у минулому році.

Зараз тариф за транспортування газу для населення становить 2,23 грн за 1м³, а відповідно до проекту, змушені будуть сплачувати аж 10,70 грн за 1м³.

Нагадаємо, Народний депутат Антон Яценко звернувся до громадян України щодо грабіжницького тарифу на транзит газу (ВІДЕО) 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.