У Черкаській області запрацював чат-бот із виявлення наркозлочинів

Опубліковано: 07.11.2021
У Черкаській області запрацював чат-бот із виявлення наркозлочинів

5 листопада в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області на координаційній нараді запустили в дію чат-бот «Стоп Наркотик».

Під час наради учасники обговорили питання впровадження на території області чат-бота «Стоп Наркотик», взаємодію між підрозділами щодо виявлення та фіксації фактів незаконного розповсюдження наркотичних засобів та оперативне реагування на повідомлення громадян.

Кожен, хто користується месенджером, зможе приєднатися до чату в телеграмі й анонімно надсилати інформацію про підозрілі написи, “закладчиків”, яких бачитимуть на вулицях, про канали збуту наркотиків в інтернеті тобто, стати активістом і допомагати поліції кожного дня виявляти наркозлочини, — зазначив Михайло Куратченко.

За час роботи чат-бота до поліції надійшло шість повідомлень про наркозлочини. Повідомлення надходили з вулиць Бидгощська, Гуржіївська, В’ячеслава Чорновола, Смілянська про те, що за вказаними адресами на стінах будинків розміщенні надписи із посиланням на інтернет-магазини з продажу наркотиків. Крім того, на чат-бот надійшло повідомлення про те, що по вулиці Якубовського навпроти магазину кожного дня в лісосмугах невідомі особи роблять закладки. 

Відомості про події внесені до Єдиного обліку прийняття та реєстрації органами поліції заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Правоохоронці Черкащини закликають всіх небайдужих або тих, хто став свідком незаконного розповсюдження наркотичних засобів, в тому числі шляхом «закладок», приєднуватися до чат-бота «StopDrugs0472», або повідомляти на телефон спеціальної лінії 102.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.