В Умані зареєстровано сказ у безпритульного кошеняти

Опубліковано: 13.11.2021
В Умані зареєстровано сказ у безпритульного кошеняти

На території Умані зареєстровано випадок сказу в безпритульної тварини. На цей раз в кошеня віком близько 2 міс. Згідно результатів експертизи Черкаської регіональної державної лабораторії № 103355 п.м./21 від 10.11.2021 року. встановлено позитивний діагноз на сказ.

Про це повідомляє Уманська районна державна лікарня ветеринарної медицини.

Хворе на сказ кошеня знаходилось на території богатоповерхівок по вул. Горького, 52, 54. На жаль, є потерпіла особа, яка одночасно виявила бажання врятувати життя маленького пухнастика, тим самим поставивши під загрозу своє життя.

Жителям цього району міста рекомендовано звернутися до ветеринарів для отримання профілактичного щеплення домашніх улюбленців.

“Також хочу нагадати, що це вже не перший випадок сказу в безпритульних тварин. Проблема безпритульних тварин в місті залишається досить актуальною і вирішитись вона може тільки спільними зусиллями. Для успішного вирішення будь-якої проблеми необхідно, перш за все, встановити причини її виникнення. Особливої уваги заслуговує питання розмноження. Якщо ж Вашим улюбленцем є просто чудовий безпородний друг, найкращим виходом для Вас та для нього стане його стерилізація. Звісно, можна просто контролювати тварину в «небезпечний» період, проте це потребує додаткових зусиль з Вашого боку. Отже, безпритульні тварини не з’являються із повітря, за їх появою на вулицях завжди стоїть людська легковажність чи безвідповідальність. Тому звертаємось до жителів міста з прохання дотримуватись Правил утримання собак, котів та інших тварин. За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 3 – 23 – 90.” – йдеться у повідомленні.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.