На Черкащині вирощують «амурні» яблука

Опубліковано: 15.11.2021
На Черкащині вирощують «амурні» яблука

На Черкащині у селі Теклине вирощують яблука у формі серця. Агроном фермерського господарства Володимир Бардик розповів, що почали експериментувати три роки тому, інформує «Суспільне: Черкаси».

Цьогоріч зібрали дві тисячі «амурних» яблук, втім продаватимуть їх напередодні Дня закоханих. Саме тоді на них найбільший попит, розповів агроном.

«Яблука збираємо у вересні — на початку жовтня, закладаємо їх в холодильник», — каже чоловік.

Найкраще яблука-серця вирощувати із сорту «Голден». Форму їм надають спеціальні контейнери. Втім треба знати, коли саме надягнути на плід контейнер:

«Ми чекаємо коли яблуко виросте десь діаметром 50-55 міліметрів, щоб воно щільно лягало у формочку, щоб воно не хилиталось у ній.Бо якщо буде маленьке яблуко і як буде вітер воно може зміститися і сердечко отак вийде однобоке», — пояснив агроном.

На Черкащині вирощують «амурні» яблука

Після двох місяців дозрівання у формі збирають врожай. Цьогоріч це близько двох тисяч «амурних» яблук. Їх зберігатимуть до дня закоханих.

«Дуже всім подобається таке яблуко. Ось були торгові представники тижнів зо два тому, то відразу забронювали усі яблука на День Валентина».

Проте реалізовувати такі яблука будуть і поштучно — через їхню унікальність.

Власник фермерського господарства Дмитро Дулін розповів, що для яблук розробили спеціальне пакування:

«Розроблена спеціальне пакування для такого яблука. Якщо хтось комусь хоче подарувати на День народження чи коханій людині до свята, ми плануємо зробити це можливим через інтернет».

Основним секретом вдалого вирощування «амурних» яблук, агроном називає любов з якою за ними доглядають.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.