На Черкащині зафіксували два факти браконьєрства

Опубліковано: 15.11.2021
На Черкащині зафіксували два факти браконьєрства

Під час проведення рейдів працівники державної лісової охорони перевірили 15 мисливських колективів. Лісівниками було виявлено два факти порушення проведення полювання та складено два протоколи відповідно до ст. 85 КУпАП.

Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливсього господарства.

На порушників чекає покарання у вигляді адміністративної відповідальності, а саме – накладання штрафів та попередження про недопущення повторення протиправних дій.

Перевірки здійснюються із застосуванням засобів фото та відеофіксації: нагрудні камери, автомобільні реєстратори, квадрокоптер. Загалом до проведення рейдів минулими вихідними протягом двох днів було залучено 18 працівників державної лісової охорони та 4 службових автомобіля.

На Черкащині зафіксували два факти браконьєрства

Відзначимо, порушення правил полювання означає, що даний вид використання тваринного світу здійснюється без належного дозволу (документа, виданого уповноваженим органом), в заборонений час, у недозволених місцях, зокрема, на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, забороненим знаряддям або способами, стосовно тих видів тварин, які занесені до Червоної книги; відбувається з відступом від умов, зазначених у дозвільних документах, наприклад добування тварин, які не зазначені у ліцензії або понад встановлену у дозволах норму, або в угіддях, не зазначених у дозволі.

Джерело:ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.