Старовинний Синицький парк вирізають на деревину!

Опубліковано: 19.11.2021
Старовинний Синицький парк вирізають на деревину!

Народний депутат України Антон Яценко отримав звернення від жителів села Синиця, які повідомили про те, що старовинний Синицький парк вирізають на деревину!

Старовинний Синицький парк вирізають на деревину!

Люди скаржаться, що під приводом розчищення хворих дерев у парку вирізають здорові дерева. Це здійснює керівництво Паланської ОТГ разом з депутатом Паланської сільської ради Миколою Гордієм, який надав техніку для вивезення дерев. Судячи з фото, які отримав Антон Яценко, дерева були здорові.

Старовинний Синицький парк вирізають на деревину!

«Як народний депутат України, я готую звернення до Державної екологічної інспекції України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора щодо проведення термінової перевірки та вжиття необхідних заходів для недопущення вирубки Синицького парку, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення та одним з унікальних надбань Черкащини» — написав на своїй сторінці на фейсбук Антон Яценко.

Антон Яценко закликає усіх жителів села Синиця об’єднатись та усіма можливими способами зупинити знищення старовинного парку!

«Як народний депутат України, я зроблю все можливе, щоб зберегти Синицький парк. Дуже хочеться вірити, що парк не руйнують. Адже свого часу разом з жителями села відновили парк не для того, щоб його знищили спритні «ділки» — зазначив Антон Яценко на соїй сторінці у фейсбук

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.