Школярів Черкащини запрошують на фестиваль соціальної реклами

Опубліковано: 25.11.2021
Школярів Черкащини запрошують на фестиваль соціальної реклами

9 грудня в Україні відбудеться Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами онлайн «WASTE MANAGEMENT SCHOOL RECYCLING» серед школярів 7-11 класів. Учнів Черкащини закликають долучатися до соціальної місії, створювати постери, відео та представляти свої роботи на національному рівні. Заповнити анкету потрібно до 5 грудня.

Організатор фестивалю – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру.

Учасникам пропонують осмислити три теми:

  • сортування – правильне поводження з відходами, сміття як ресурс;
  • відходи та їх глобальна шкода довкіллю (одноразові маски, недопалки, одноразовий посуд, поліетиленові пакети; види сміття, його життєвий цикл та періоди розкладання в природі);
  • zero waste – життя без зайвих витрат та сміття (відповідальне споживання, запобігання утворенню відходів, користування багаторазовим упакуванням; збереження довкілля, корисні екозвички).

У межах фестивалю пройде творчий конкурс у трьох номінаціях: постер, відео, спецномінація для соціальних мереж – відео для ТікТок.

Кращі роботи будуть опубліковані на Facebook-сторінці організаторів, поширені у медіа та боротимуться за цінні подарунки для шкіл учасників. Учні матимуть змогу завдяки рекламі мотивувати сотні громадян України ставати екосвідомими, відповідальними.

За інформацією пресслужби Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World»

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.