19-річного черкащанина засуджено за розповсюдження порнографії серед неповнолітніх

Опубліковано: 26.11.2021
19-річного черкащанина засуджено за розповсюдження порнографії серед неповнолітніх

19-річному хлопцю, якого визнано винним у виготовленні, зберіганні, розповсюдженні серед неповнолітніх зображень порнографічного характеру та вчиненні розпусних дій щодо малолітньої особи, призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, від відбування якого звільнено із застосуванням іспитового строку тривалістю 3 роки. 

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Установлено, що на початку 2021 року 19-річний хлопець через соціальні мережі здійснював переписку з малолітньою дівчинкою на сексуальну тематику, в ході якої штучно звертав її увагу до цих питань, надсилав повідомлення та зображення відповідного змісту, чим порушив гарантовані законодавством права дитини на статеву недоторканість, нормальний фізичний, психічний та соціальний розвиток.

Вироком Звенигородського районного суду Черкаської області підсудного визнано винним у виготовленні, зберіганні, розповсюдженні серед неповнолітніх зображень порнографічного характеру та вчиненні розпусних дій щодо малолітньої особи (ч. 1, ч. 2 ст. 301, ч. 2 ст. 156 КК України), а також призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, від відбування якого звільнено із застосуванням іспитового строку тривалістю 3 роки.    

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.