Діди уманчанина, який вів “голодну тусу” в річницю Голодомору, померли голодною смертю

Опубліковано: 01.12.2021
Діди уманчанина, який вів “голодну тусу” в річницю Голодомору, померли голодною смертю

Телеведучий Володимир Остапчук, який родом з Умані, вибачився за скандальну вечірку з блогерами на День пам’яті жертв Голодоморів. У своїх соцмережах він перепросив за фразу “голодна блогерська туса”, якою підписав одну зі сторіз на цій вечірці.

Саме він розважав гостей на вечірці, яку у свій день народження 27 листопада влаштував Instagram-блогер Олександр Заліско. У розпал веселощів ведучий у своїх сторіз опублікував фото святкового столу, яке підписав “голодна блогерська туса”. Цей підпис, і сам факт проведення вечірки в день пам’яті жертв Голодоморів обурив соцмережі.

– Навіть самому мені складно пояснити, як я міг не подумати в ту секунду, який це день і скільки болю та смутку за ним стоїть. “Голодна туса” не був наругою чи гумором над днем пам’яті жертв Голодоморів, – зауважив Володимир Остапчук.

За його словами, гостям довго не виносили страви й вони почали хвилюватись, тож коли ведучий виклав ці сторіз в Instagram, йому “спало на думку” підписати сторіз саме так.

скриншоти

Згодом Остапчук додав, що не подивився у календар, коли забронював таку дату в своєму розкладі. За його словами, він шанує та поважає день пам’яті жертв Голодоморів. Крім того, обидва брати його дідуся померли від голоду.

“Жодним чином мої сторіз не мали відношення до дня пам’яті, та часом секундне недумання може мати непоправні наслідки”, – написав Остапчук.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.