Юлія Тимошенко: Демографічну кризу можна приборкати лише комплексним підходом

Опубліковано: 04.12.2021
Юлія Тимошенко: Демографічну кризу можна приборкати лише комплексним підходом

Команда «Батьківщини» добиватиметься внесення «репродуктивного пакета» до переліку, який фінансується Національною службою здоров’я України. Адже в Європі репродуктивні програми фінансуються державою.

За словами лідера партії «ВО «Батьківщина», враховуючи складну демографічну ситуацію в країні, необхідно повернути гідні виплати родинам на народження дитини.

Також Юлія Володимирівна наголосила на доцільності впровадження в Україні страхової медицини. Адже весь світ сьогодні зі страховою медициною. Практично не залишилось країни, яка б не запровадила обов’язкове медичне страхування.

«НАШ ШЛЯХ – ЦЕ СТРАХОВА МЕДИЦИНА, НАШ ШЛЯХ – ЦЕ АБСОЛЮТНЕ ВІДНОВЛЕННЯ НОРМАЛЬНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ЛІКАРЕНЬ, НАШ ШЛЯХ – ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ І НАДАТИ МОЖЛИВІСТЬ НАШИМ МЕДИКАМ ОТРИМУВАТИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ НЕ МЕНШУ, НІЖ У СУСІДНІЙ ПОЛЬЩІ», – НАГОЛОСИЛА ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО.

Крім того, за словами Юлії Тимошенко«Батьківщина» повністю підрахувала медичний баланс на наступний рік.

«ВЗАГАЛІ НА НАСТУПНИЙ РІК СТАНДАРТ ДЛЯ КОЖНОЇ КРАЇНИ – 5% ВІД ВВП НА МЕДИЦИНУ. ВІД ЦЬОГО ЖОДНА КРАЇНА НЕ ВІДХОДИТЬ, А ПІД ЧАС ЕПІДЕМІЇ ВЗАГАЛІ ПІДНЯЛИ ДО 7%. А У НАС ЖЕ СЬОГОДНІ ЗАКЛАЛИ ЛИШЕ 2,5%. ТОМУ МИ Б’ЄМОСЯ, АБИ ДОДАЛИ ЩЕ КОШТІВ. І МИ НАМАГАЄМОСЯ ПЕРЕОСМИСЛИТИ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТАК, ЩОБ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЯКІСНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ БУЛИ ДОСТУПНИМИ», – ЗАПЕВНИЛА ГОЛОВА ПАРТІЇ.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.