Поліцейські Уманщини інформують дітей про шляхи протидії насильству

Опубліковано: 05.12.2021
Поліцейські Уманщини інформують дітей про шляхи протидії насильству

Щоб вберегти дітлахів від насильства правоохоронці у рамках акції «#16днів_активізму_проти_насильства» проводять пізнавальні лекції з дітьми. Насильство, у будь-якому прояві, це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати.

Поліцейські сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 3 міста Христинівки, Уманського районного управління поліції відвідали опорний заклад освіти «Христинівський ліцей» та Івангородський навчально-виховний комплекс аби розповісти учням про поняття і види насильства.

Під час бесіди зі школярами поліцейські обговорювали прояви різних видів насильства, відповідальність дорослих та неповнолітніх за вчинення насильства в сім’ї, як діяти у ситуації домашнього насильства або його загрози.

Поліцейський надав практичні поради, як протидіяти цькуванню з боку однокласників чи інших осіб, а також закликав дітей не боятися повідомляти про такі факти, а одразу звертатися до поліції або працівників школи.

Лекції були пізнавальними та дуже цікавими, бо правоохоронці розповідали не тільки теорію, а й конкретні ситуація з якими стикалися в процесі своєї діяльності.

Діти приймали активну участь в обговоренні різних ситуацій, пов’язаних з домашнім насильством, булінгом та вчиненням правопорушень дітьми та стосовно дітей.

Якщо ви страждаєте від домашнього насильства або є свідком цього явища – телефонуйте на лінію 102. Ваші дії допоможуть врятувати життя. Не лишаймось байдужими, не лишаймось осторонь.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.