«Батьківщина» Тимошенко має підтримку людей, програму дій та шанси очолити коаліцію в новій Раді, — РБК

Опубліковано: 08.12.2021
«Батьківщина» Тимошенко має підтримку людей, програму дій та шанси очолити коаліцію в новій Раді, — РБК

У наступному парламенті «Батьківщина» отримає більше мандатів, ніж зараз. А Юлія Тимошенко матиме реальний шанс обійняти прем’єрську посаду.

Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна «Старий новий курс. Як Тимошенко і «Батьківщина» хочуть повернутися до влади».

В статті зазначається, що під час президентської кампанії-2019 Юлія Тимошенко здивувала багатьох, розповідаючи про сучасні технології й блокчейн в рамках презентації своєї програми «Новий курс». Зараз команда «Батьківщини» актуалізує цю програму задля подальшого втілення.

«НОВИЙ КУРС» ЧЕКАЄ СВОГО ЧАСУ, ЩОБ БУТИ РЕАЛІЗОВАНИМ. Я ВПЕВНЕНИЙ, ЩО В НАСТУПНОМУ ПАРЛАМЕНТІ БУДЕ КОАЛІЦІЙНА БІЛЬШІСТЬ, І ВОНА, ШВИДШЕ ЗА ВСЕ, НЕ ОБІЙДЕТЬСЯ БЕЗ «БАТЬКІВЩИНИ». ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ТАКИМ СПОСОБОМ МИ ЗМОЖЕМО РЕАЛІЗУВАТИ «НОВИЙ КУРС», — ВВАЖАЄ ОДИН ІЗ ПРЕДСТАВНИКІВ ФРАКЦІЇ.

Про те, що команда Тимошенко серйозно готується до наступних виборів свідчить не лише робота над програмою — лідер партії проводить регулярні зустрічі з виборцями в рамках всеукраїнського турне.

«В ОСТАННІЙ РІК ЛІДЕР «БАТЬКІВЩИНИ» РЕГУЛЯРНО ВІДВІДУЄ РЕГІОНИ, ПРОВОДЯЧИ ЗУСТРІЧІ З РОБІТНИКАМИ, ВЧИТЕЛЯМИ ТА ЛІКАРЯМИ. НАВІТЬ КОНКУРЕНТИ ТИМОШЕНКО ВИЗНАЮТЬ: «ЖИВЕ» СПІЛКУВАННЯ З ЕЛЕКТОРАТОМ — ОДНА З ЇЇ СИЛЬНИХ СТОРІН», — ЙДЕТЬСЯ В МАТЕРІАЛІ.

«У СВОЇЙ ПУБЛІЧНІЙ РИТОРИЦІ ТИМОШЕНКО І ЇЇ ПАРТІЯ АКТИВНО ВИСТУПАЮТЬ ЗА ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ РАДИ. ЙМОВІРНО, В НАСТУПНОМУ ПАРЛАМЕНТІ КОАЛІЦІЯ БУДЕ ПРЕДСТАВЛЕНА НЕ ОДНІЄЮ ПАРТІЄЮ, А «БАТЬКІВЩИНА» ОТРИМАЄ БІЛЬШЕ МАНДАТІВ, НІЖ У НЕЇ Є ЗАРАЗ. ТОДІ ШАНСИ ТИМОШЕНКО ЗАЙНЯТИ ПРЕМ’ЄРСЬКУ ПОСАДУ В НОВІЙ КОАЛІЦІЙНІЙ КОНСТРУКЦІЇ БУДУТЬ ЯВНО ВИЩЕ», — РЕЗЮМУЄТЬСЯ В СТАТТІ.

Нагадаємо, у листопаді соціологічні служби зафіксували відчутне падіння показників «Слуги народу» та зростання підтримки «Батьківщини». Команда Юлії Тимошенко майже наздогнала президентську партію — їхні рейтинги перебувають у межах статистичної похибки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.