Терміново: на операцію молодому жителю з Тальнівщини потрібна велика сума

Опубліковано: 11.12.2021
Терміново: на операцію молодому жителю з Тальнівщини потрібна велика сума

40-річний Володимир Захаревич з Кобринової Греблі на Черкащині народився з вадами опорно-рухового апарату. У 15-річному віці отримав групу інвалідності. Хвороба до 25-ти років не так дошкуляла чоловікові. Він їздив на велосипеді, навіть грав у футбол. Однак після 25-ти хвороба почала прогресувати і давати про себе знати все більше. Нині чоловік має діагноз «Двобічний диспластичний коксартроз IV ст.» та потребує термінового протезування тазостегнового суглоба. Якщо по хаті чоловік пересувається потихеньку та без сторонньої підтримки, то надворі сідає у електроскутер. Ним навіть їздив із села у Тальне, у селі – до магазину. Але й це може стати для молодого кобриновогребельця недосяжним, якщо не виконати операції. Минулого року Володимир Васильович їздив на обстеження у Черкаську обласну лікарню, став там у чергу на безкоштовне протезування.
– У мене вроджений вивих правого бедра, – каже Захаревич. – Коли був на обстеженні, сказали терміново робити операцію, міняти тазостегновий суглоб. Дивились, кажуть, там вже такий зазорчик… Цього року їздив у Черкаси, брав там довідку. Як був у списку 275-й, так і є. Нічого не зрушило з місця.

Терміново: на операцію молодому жителю з Тальнівщини потрібна велика сума


– Там вже така дірка. Лікар сказав: «Якщо буде ходити, то може зіскочити кістка і він впаде», – каже Світлана Лебедюк, яка проживає з Володимиром. Жінка також має інвалідність через нещасний випадок, що стався з нею у 17-річному віці. Світлана родом з Рівненщини. Володимир познайомився з нею у санаторії у Саках у 2009 році. З 2010 року почали жити разом. Спочатку з батьками жінки, а у 2014 році придбали хатину у селі. Вони самі дають собі раду, тримають кроликів, курей. Вони не нарікають на життя. Кажуть, на життя, попри невеличку пенсію, вистачає. Але ці доходи надто мізерні, щоб терміново назбирати щонайменше 75 тисяч гривень на протезування.
До слова, 3 грудня, у День інвалідів, до Володимира Васильовича приїжджав депутат Тальнівської міськради Микола Гурбич. Від депутатського корпусу та міськради він вручив чоловіку продуктовий набір, що їх придбавала міськрада для людей з інвалідністю. Також Микола Теофанович зазначив, що сприятиме тому, аби чоловікові виділили допомогу з бюджету громади. Готуватимуть депутатське звернення. Залишається сподіватися, що депутати його підтримають і кошти на лікування виділять.
Відтягувати з операцією – все одно, що забрати у чоловіка можливість пересуватися. Тож сьогодні Володимир та Світлана звертаються до всіх небайдужих людей, аби не залишали їх самих з бідою та, за можливості, підтримали фінансово.
Кошти можна перерахувати на картку «ПриватБанку»: №4149 4991 1301 7501 (Володимир Захаревич)

Джерело: Вiстi Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.