На Черкащині поліцейські врятували ймовірного вбивцю від суїциду

Опубліковано: 13.12.2021
На Черкащині поліцейські врятували ймовірного вбивцю від суїциду

У Катеринополі правоохоронці врятували ймовірного убивцю від суїциду. Інцидент стався 8 грудня. Поліцейський Анатолій Лимаренко приїхав відвідати місцевого мешканця, який перебував під адміннаглядом. З’ясувалося, що за кілька годин до цього той побив свого товариша.

– Я дізнався, що мій піднаглядний перебрався на іншу адресу й не повідомив про це, – розповідає Лимаренко. – Зателефонував, а він каже: «Їдьте, я на місці. Заодно допоможете затягнути того дурня в хату, бо замерзне в березі». Коли приїхали, тепер вже підозрюваний одягнувся й повів нас із дільничним до річки. Я посвітив ліхтариком і побачив тіло.

Правоохоронець спробував прослідкувати пульс у бездиханного чоловіка. Викликав на місце «швидку». Медики констатували смерть.

На Черкащині поліцейські врятували ймовірного вбивцю від суїциду

– Коли медики констатували смерть, мій піднаглядний почав кричати, – продовжує коп. – Вигукнув, що повіситься. Кинувся бігти до хати по городах.  Я гукнув, щоб дільничний наздогнав підозрюваного й не дав зробити задумане.

Під час допиту підозрюваний переконував, що загиблий втопився. Згодом зізнався, що побив його.

– Спочатку чоловік говорив, що покійний побіг за додатковим алкоголем і втонув, – пояснює Лимаренко. – Насправді між ними сталась бійка. Ми вилучили дерев’яний брусок, яким ймовірно наносились удари. Як постраждалий опинився на березі, поки з’ясовуємо. Ймовірно, підозрюваний побив його й виніс, намагаючись приховати злочин.

Затриманому суд обрав запобіжний захід у вигляді 60 діб під вартою. Під адміністративним наглядом був після «відсидки» за тяжкий злочин.

В травні цього року Анатолій Лимаренко із дільничним врятували від суїциду 90-річну жінку. Пенсіонерка із села Єрки йшла топитися у водойму, бо за нею не доглядали діти.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.