Черкащанина помістили в психіатричну лікарню за замах на вбивство

Опубліковано: 15.12.2021

Черкащанина помістили в психіатричну лікарню за замах на вбивство

За вчинення замаху на умисне вбивство, чоловік відбуватиме примусові заходи медичного характеру у психіатричній лікарні із суворим наглядом. Про це повідомляє Смілянська окружна прокуратура.

Судом задоволено клопотання про застосування примусових заходів лікування у психіатричній лікарні із суворим наглядом щодо 29-річного жителя Сміли, який у березні 2021 року наніс ножові поранення в шию своєму знайомому.

Під час затримання за підозрою у вчиненні злочину, у ході проведення особистого обшуку особи, в нього виявлено та вилучено психотропної речовини — чотири фольгові згортки амфетаміну.

Так, за вказані дії, які кваліфіковані за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 309 КК України, враховуючи, що чоловік страждає на психічні захворювання та не міг усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними, фігурант справи найближчий час буде вимушений проводити у стінах Дніпровської філії «Спеціальний заклад з надання психіатричної допомоги» Державної установи «Центр психіатричного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України».

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.