Захлинулась слиною: у Кам’янці померло немовля поки бездіяли соцслужби

Опубліковано: 15.12.2021
Захлинулась слиною: у Кам’янці померло немовля поки бездіяли соцслужби

У місті Кам’янка 5-місячна дитина померла, поки її мати спала у друзів. Трагедія сталась 15 грудня.  Немовля вдавилось слиною, каже його бабуся Лідія Роман.

– Моя донька перед цим взяла дітей і пішла до своїх товаришів по чарці, – розповідає бабуся Лідія Роман. – Там Юленька й померла. Захлинулась слиною. Такий висновок дали у Смілі.  Таня чула, як дитина плакала вночі. Вранці встала до неї, а вона мовчить. Вже губки посиніли і вся холодна. Тепер Таня ходить ридає.

Кілька років тому у 31-річної Тетяни Роман соцслужби забрали старшу доньку. Жінка нібито намагалась задушити її. Під час останньої вагітності й після народження дитини ніхто з перевірками не приходив, скаржиться бабуся.

– Я просила їх, аби прийшли перевірити, щоб якось на Таню вплинути, – плаче пенсіонерка. – Але нікого не було. І до поліції зверталась, а вони відмахувались тільки. Донька часто лишала найменшу на мене, або на  6-річну доньку. А тепер, коли трапилось горе, працівниці соцслужби приїжджали і казали, щоб я телефонувала в разі чого.

Депутатка Кам’янської міськради Наталія Клименко також винуватить працівників місцевої соцслужби.

– Я дуже часто спілкувалась з бабусею дитинки, – розповідає Клименко. – Вона самостійно не може займатись дітьми, бо їй важко ходити. Вони живуть в страшних умовах. Лідія Анатоліївна годує онуків, як може, поки донька пропиває гроші.  Віддає майже всю свою пенсію на них. Соцпрацівники знали, що є така родина і зобов’язані були туди піти. А вони жодного разу не ходили, відколи народилась дитина. Натомість сидять у кабінеті й думають, куди та Тетяна поділа 25 тисяч, що дали після пологів. То підіть же та перевірте.

У Тетяни Роман залишилось дві доньки 6-ти й 3-ох років.

Правоохоронці поки чекають повного звіту за результатами розтину. Якщо немовля померло природньою смертю, його мати може уникнути відповідальності. 

Дівчинку поховають завтра, 16 грудня.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.