Матір померлої дічинки у Кам’янці не каратимуть й інших дітей не забиратимуть

Опубліковано: 16.12.2021
Матір померлої дічинки у Кам’янці не каратимуть й інших дітей не забиратимуть

Матір з Кам’янки, в якої 15 грудня померло 5-місячне немовля, соцпрацівники відвідували. Так стверджує керівниця служби у справах дітей Кам’янської міськради Ірина Коновалова.

– Ми приходили до цієї родини в серпні цього року,  – каже Коновалова. – Якщо не помиляюсь, пішли на огляд якраз після народження цієї дитини. Умови проживання були задовільні. Для дітей виділені окремі спальні місця, засоби гігієни. Минулого року бабуся телефонувала, бо донька не приходила додому. Ми її знаходили. Все було добре. Цього року бабуся жодного разу не зверталась.

У жовтні матір повинні були знімати з обліку.

– Ми написали запит у дитсадок, – продовжує посадовиця. – Характеристика звідти була позитивною. В грудні планували засідання комісії. Але не встигли зняти з обліку. Те, що сталося, є нещасним випадком. Ми заберемо дітей у жінки лише тоді, якщо поліція порушить справу щодо злісного невиконання батьківських обов’язків.   

Дівчинка захлинулася блювотними масами. Це остаточний висновок судмедекспертів.

– На лінію 102 телефонувала сама мати, – коментує речниця поліції Черкащини Зоя Вовк. – Правоохоронці оглянули тіло дитини. Візуальних ознак насильницької смерті не виявили. Тіло відправили на розтин. Експерти з’ясували, що немовля задихнулось від блювотних мас.

Законних підстав притягнути матір до відповідальності немає. Відомості внесені до ЄРДР за статтею 115 Кримінального кодексу України з приміткою «нещасний випадок».

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.