Юлія Тимошенко на відкритті IQ-центру: Інтелект зробить Україну однією з найсильніших країн Європи

Опубліковано: 17.12.2021

Розвиток України неможливий без якісної освіти, впровадження нових технологій у навчання та роботу, без розбудови міст і містечок. І лише патріотичні люди, які справді люблять Україну, можуть допомогти нашій країні наблизитися до щасливого майбутнього.

Юлія Тимошенко на відкритті IQ-центру: Інтелект зробить Україну однією з найсильніших країн Європи
img

Таке переконання висловила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час відкриття інноваційного IQ-центру у м. Городок, що на Хмельниччині. IQ-центр має стати потужним інтелектуальним хабом, який залучатиме в регіон перспективних кадрів у сфері інформаційних технологій з усієї України.

img

«Коли здаються такі прекрасні об’єкти, це свідчить про те, що мрії втілюються в життя. Україна може розраховувати на дуже сильне сьогодення і майбутнє, але треба, щоб всі, хто люблять Україну, були разом. І тоді  все буде добре», – переконана Юлія Тимошенко.

img

Лідер «Батьківщини» вважає, що залучення інвестицій у невеликі міста для інтелектуального розвитку дітей і молоді – неоціненний вклад у майбутнє країни, що матиме довгостроковий відчутний результат.

img

«Це і є той розвиток України, на який ми дуже з вами розраховували. Коли я подивилася, як у цьому IQ-центрі все створено, я зрозуміла, що Європа може нам позаздрити. Що ще дуже важливо – у цьому прекрасному офісі буде до тисячі робочих місць, і найголовніше – для нашої молоді. Я знаю, що в Городку також заплановане будівництво надсучасної школи. Це означає, що  для України будуть виховуватися інтелектуальні, сильні, духовно красиві люди. Ми віримо в це», – наголосила Юлія Тимошенко.

img

За її словами, зробити Україну сильною і заможною, а людей щасливими, можна лише об’єднавши зусилля всіх патріотичних сил країни.

«Треба єднати зусилля всіх сильних людей в Україні, які залишаються на патріотичних позиціях, які бачать в Україні той потенціал, який може зробити нас однією з найсильніших країн Європи. Нам треба всім єднатися, щоби показати, якою Україна може бути красивою. І щоб ми могли підняти голову і сказати, що і молодь, і діти, і наші батьки, які все життя віддали роботі в Україні, будуть почуватися в Україні щасливо», – підсумувала лідер «Батьківщини».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.