Фото “Суспільного”
У Сагунівській школі на Черкащині кожен учень та вчитель мають велосипед. Їздять на ньому незалежно від відстані чи погоди.
Про це розповідає “Суспільне”.
Велосипеди в учнів Сагунівської школи різних розмірів та кольорів. Є і вітчизняного виробництва, є і з-за кордону. А у “час пік” в селі в теплу пору перед ґанком школи стоять зо дві сотні роверів. Безпечній їзді тут інструктують, а місце паркування планують розширювати.
Фото “Суспільного”
За словами викладачки математики Юлії Жученко, обирають такий вид транспорту не лише учні, а й учителі.
На екотранспорті їздить і директорка школи Леся Атамась. Вона додала, що в селі велосипед популярний, бо він мобільний, екологічний та безпечний вид транспорту.
“Майже всі добираються до школи таким видом транспорту. Це також корисно для здоров’я”, – говорить Леся Атамась.
https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsuspilne.cherkasy%2Fvideos%2F2764795613665598%2F&show_text=false&width=476&t=0
Джерело: 18000
No Comments