“Він дає заробити, навіть будучи в могилі…” – уманчанин створив нову криптовалюту

Опубліковано: 21.12.2021

Напевно, немає жодної людини, яка б не чула хоть щось про криптовалюту. Хтось про неї слухає, а деякі умільці її створюють.

Короташ Дмитро, людина з неординарним світоглядом, розповів нашій редакції про свій проект.

-Дмитре, що наштовхнуло Вас на створення криптовалюти, і чому назва Нахман коїн?

– Ні для кого не секрет, що криптовалюта зараз на гребені популярності, я не впустив можливості покорити цю “хвилю. Стосовно назви, я довго думав як назвати, щоб і було пов’язане з моїм рідним містом Умань, і було у всіх на слуху, от я і вибрав назву “Нахман коїн”, адже із-за цієї людини, про Умань знає весь світ, йому моляться не тільки іудеї, а і місцеві жителі, щоб все більше і більше приїжджало паломників. Нахман, який ще коли помер, й досі дає людям заробити.

"Він дає заробити, навіть будучи в могилі..." - уманчанин створив нову криптовалюту
Короташ Дмитро – засновник проекту

– Як Ви вважаєте, чи є майбутнє за блокчейнізачією?

– Думаю, що саме цікаве ще попереду, все почалося з валюти, зараз в тренді крипто-мистецтво, коли картинки продають за мільйони доларів. Якихось 7-10 років, і можна буде спостерігати нову еру, яка прийде на зміну капіталізму, я назвав це явище блокчейнізм, коли все буде відцифроване, банально, не буде проявів корупції, так як країною буде керувати скрипт, відпаде потреба в багатьох професійних посадах.

– Яким чином планується популяризувати “Нахмани”?

– Для початку я роздам декілька мільйонів токенів за прості маніпуляції з соцмережами, це дасть проекту поштовх, і пряму вигоду для набувачів токенів. Потім виводити токен на біржі, до речі, на одній біржі ми вже є, це дуже важливий момент, із-за якого формується капіталізація.

-Яка кінцева ціль проекту?

-Було б вершиною зробити “Нахмани” платіжним засобом.

Дмитру ми побажаємо успіхів в реалізації проекту, а для наших читачів залишимо посилання на офіційний сайт криптовалюти https://nahmancoin.space/ тим більше, що скоро буде безкоштовна роздача електронних монет.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.