“Стояла й дивилась, чи він живий”: 16-річна підозрювана у вбивстві на Уманщині розповіла свою версію трагедії

Опубліковано: 22.12.2021
“Стояла й дивилась, чи він живий”: 16-річна підозрювана у вбивстві на Уманщині розповіла свою версію трагедії

16-річна підозрювана у вбивстві 43-річного чоловіка із села Нове Місто Уманського району заявила, що хотіла захистити свою подругу й себе. За її словами, загиблий постійно знущався із членів своєї родини. Сутички між ним та підлітком траплялись і раніше.

– Це все закрутилося 14-го грудня, – розповідає підозрювана Дарина. – Батьки моєї подруги пили. Там була вона і її маленька сестричка. Я захотіла забрати їх до себе додому переночувати. Моя мама знала про це. Батько подруги почув і почав мене ображати. Я його перший раз побила й вигнала. Тоді він себе нормально почував. Ночувати залишилась у них, бо їм було страшно.

Наступного ранку  Дарина з подругою пішли на навчання. Відбули спортивні змагання й повернулись в оселю постраждалого. Чоловік нібито знову накинувся на дівчину.

– Я вдруге його вигнала, – продовжує підозрювана. – Коли виходив, взяв металеву підставку й замахнувся на мене. Та мене врятувала подруга. Тоді я почала його бити. Продовжила це робити й на вулиці. Під руку трапилась трухлява швабра. По голові я його не била. Згодом він попросив, щоб я довела його до хвіртки. Він там стояв, потім упав. Коли я верталась додому, то він був живим. Запитала, чи буде ображати свою родину. Пообіцяв цього не робити. 

Тіло побитого господаря будинку Дарина виявила, коли прийшла наступного ранку. Цього ж дня він мав йти в суд.

– Він лежав перед порогом, – згадує дівчина. – Стояла й дивилась, чи він живий. Потім зателефонувала подружці і її мама викликала поліцію. Вранці він мав іти в суд, бо на нього була заява. Подруга розповіла, що він хотів зарізати її бензокосою. Постійно ображав цю сім’ю, бив, крав «дитячі» гроші. Якось він начебто зґвалтував дружину, поки поряд бігала маленька дитина. Але я не хотіла його вбивати. Якби знала, що так вийде, просто забрала б дітей і пішла.

Правоохоронці не одразу зрозуміли, хто побив чоловіка. Підозра впала на його дружину. Згодом  донька жінки розповіла, що насправді сталось.

Відсутність чоловіка родину не насторожила. Дружина загиблого Наталія каже, що той і раніше йшов з дому.

– Я з дитиною була в хаті й нічого цього не бачила, – розповідає вдова. – Відсутність чоловіка не здивувала. Він по дві доби міг не приходити додому. Я повинна ходити його шукати? Зранку дізналась, що сталось. Мені шкода ту дівчину.

В закладі, де навчається підозрювана, вважають її характер важким.

– Ця дівчина з першого курсу перебуває у групі ризику, – розповідає практичний психолог закладу Оксана Кудін. – Заняття відвідувала неохоче. Пізніше почала виправлятись. З нею велись корекційні заняття. Але єдине, що можу сказати, в неї виражене почуття справедливості. Якщо дуже звикає до людини, то захищає її так, як уміє. Навіть хлопців захищає. Явної агресії ми в ній не побачили. Після інциденту вона відмовилась з нами говорити. Ми не наполягали, аби не нашкодити.

Відомо, що чоловік помер від серйозних пошкоджень внутрішніх органів. Якщо провину підлітка доведуть, їй загрожує щонайменше 7 років в’язниці.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.