“Ряси знімати не будемо”: монахині розповіли, як готувалися до боротьби з вогнем (ВІДЕО)

Опубліковано: 27.12.2021
“Ряси знімати не будемо”: монахині розповіли, як готувалися до боротьби з вогнем (ВІДЕО)

На Черкащині жіночий Мотронинський монастир обзавівся власною пожежною командою. Тепер послушниць і ігуменю монастиря ДСНС офіційно зможе долучати під час гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій. Перед посвятою монахині пройшли двотижневий курс підготовки й вже 24 грудня приступили до бойового чергування.

Кілька місяців тому ігуменя монастиря звернулася до ДСНС з ідею створення добровільної пожежної команди, пише “Вікка“. Рятувальники відгукнулися одразу, і провели для добровольців двотижневе навчання.

Рятувальниць у рясах забезпечили автомобілем, обладнанням для гасіння вогню і навіть вогнетривкою формою. Щоправда, від штанів жінки відмовилися. Пошили спеціальні вогнетривкі підрясники.

У команду вогнеборців увійшли дві послушниці та наставниця монастиря. Монастир хоча і жіночий, але знайшлася робота і для двох чоловіків – їм доручили кермування автомобілем та його обслуговування.

– Найближча державна частина розташована від села Мельники на відстані 18 кілометрів Це тривалий шлях прибуття. Тому ця команда допоможе нам уберегти людське життя і майно, – говорить Олександр Євпак, заступник керівника ГУ ДСНС у Черкаській області.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.