“Якщо виживе, то все одно доб’ю”: подробиці вбивства матері двох дітей з Уманщини

Опубліковано: 28.12.2021
“Якщо виживе, то все одно доб’ю”: подробиці вбивства матері двох дітей з Уманщини

Чоловік, який 20 грудня в селі Нове Місто, на Уманщині, убив свою колишню дружину, давно погрожував їй. Про це розповідають сусіди та родичі 24-річної загиблої Оксани Томченко. Того вечора зловмисник залишився на місці трагедії, аби переконатись, що жінка померла.

Про це пише сайт Про все.

– На стіні досі залишилися бризки її крові, – розповідає тітка вбитої Тетяна Іванівна. –Я так зрозуміла, він прийшов забрати якісь речі. Оксана прибігла до мене вся в крові. Вибила хвіртку навіть, яка була закрита на засув. Переступила поріг і впала. Сказала, що це Микола зробив. Попросила бігти до неї, бо там залишились діти маленькі. Я погукала сусідку і вона кинулась в хату Оксани. А той Микола теж там був. Стояв спокійний, як двері. Кричу, мовляв, що ти накоїв. А він відповідає: «Це вона сама. Але якщо виживе, то все одно доб’ю».

Поки родичка потерпілої викликала поліцію та медиків, сусідка хитрощами утримувала злочинця біля будинку.

– Тут поряд мешкає вчителька історії. Саме вона ходила тієї ночі до убивці, – розповідає знайома родини Лариса. – 35 хвилин стояла з ним і розмовляла. Аж тоді приїхала поліція. Увесь час очікування вона говорила з ним про історію. Відповідав на питання й сміявся.  

“Якщо виживе, то все одно доб’ю”: подробиці вбивства матері двох дітей з Уманщини

Оксана Томченко тримала біля ліжка лом, аби захиститись від ексчоловіка.

– Якось теж була ситуація: почула на вулиці благання про допомогу, – згадує Лариса. – Кинулися, а це він бив Оксану. В неї перетинка у вусі луснула. Ледь відтягли його й викликали поліцію. Вона писала заяву і – нічого. Згодом вночі той підпалив солому під парканом. Оксана показувала повідомлення з погрозами й просила поліцію допомогти. Боялась спати. Тримала біля ліжка лом. Ніхто нічого не зробив.  

У селі про дівчину відгукуються позитивно. Загибла алкоголем не зловживала й виховувала двох дітей. Зі своїм майбутнім убивцею розсталась через постійні побої.

Захист підозрюваного просив для нього цілодобовий домашній арешт. 23 грудня суд вирішив помістити його під варту строком на 60 діб.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.