Зеленський та Тимошенко мають рівні шанси на президенство, – соціолог

Опубліковано: 10.01.2022

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко може скласти реальну конкуренцію чинному президенту Володимиру Зеленському та отримати шанс на президентство у разі проходження у другий тур виборів.

Зеленський та Тимошенко мають рівні шанси на президенство, - соціолог

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю “Главкому” заступника директора КМІС Антона Грушецького.

“Виявилося, що просто перезавантаження влади й приведення до влади молодих людей недостатньо. Виявилося, що також потрібні професіонали. А Юлія Тимошенко відповідає цим критеріям – принаймні, для частини респондентів”, – наголошує соціолог.

“Є попит і на когось “нового”, і на когось компетентного. Юлія Тимошенко, як і Петро Порошенко, потрапляють в категорію політиків з “досвідом державного управління”. Коли ми ставили респондентам запитання, що потрібно для прискорення розвитку України, то вони якраз і вказали на те, що необхідним є приведення до влади людей з таким досвідом”, – вважає Грушецький.

Нагадаємо, за даними опитування КМІС, проведеного наприкінці грудня, у другому турі виборів президента чинний голова держави перемагає Петра Порошенка, Юрія Бойка та Дмитра Разумкова. А от у парі “Зеленський – Тимошенко” співвідношення становить 51,6% до 48,4%, тобто різниця – у межах статистичної похибки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.