Поліцейський врятував пенсіонерку, яка замерзала в будинку

Опубліковано: 11.01.2022

Поліцейський врятував пенсіонерку, яка замерзала в будинку

Поліцейський офіцер громади врятував життя найстаршій жительці села на Черкащині. Про це повідомляє пресслужба Черкаської області.

Літня жінка впала та не могла підвестися. Вона замерзала у власному будинку. Учора до поліцейського офіцера громади зателефонували місцеві жителі. Вони повідомили, що вже кілька днів не бачили найстаршої жительки села Вершина Згарська. У будинку 96-річної пенсіонерки не горіло світло й надвір вона не виходила.

Майор поліції прибув за вказаною адресою. Він оглянув територію подвір’я та будинок, двері до помешкання були замкнені із середини. Крізь вікно поліцейський побачив жінку, яка лежала долілиць на підлозі. Правоохоронець прийняв рішення екстрено відчинити вхідні двері.

“Я побачив літню жінку, яка лежала на підлозі у притомному стані та не могла самостійно підвестися. Вона впала між ліжком та грубою. Бабуся була знесиленою, та ще й тривалий час пролежала у холодній хаті”, – розповідає поліцейський офіцер громади Анатолій Стадник.

Правоохоронець підвів жінку на ліжко і повідомив про ситуацію медиків, та бабуся відмовилась від госпіталізації. Тоді він зателефонував до працівників соціальної служби й вже разом з ними надавав необхідну допомогу найстаршій жительці села.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.