Відкрито кримінальне провадження за справою незаконного вирубування дерев в Синицькому парку

Опубліковано: 11.01.2022

Восени 2021 року у Синицькому парку керівництво Паланської ОТГ на чолі з Яремчуком та його братом Войченком почали вирізати  здорові дерева та продавали їх на дрова. Люди звертались до народного депутата України Антона Яценка з проханням про допомогу не допустити знищення парку.

Депутат Антон Яценко звернувся до Міністерства внутрішніх справ України та отримав відповідь з приводу розслідування кримінальної справи по незаконному вирубуванню дерев у Синицькому парку.

За зверненням Антона Яценка, Уманським районним управлінням поліції Головного управління поліції в Черкаській області було відкрито кримінальне провадження № 12021250320001397 від 10.12.2021 року за фактом незаконного вирубування лісу.

Наразі триває досудове розслідування.

“Вірю, що діям осіб, які хотіли знищити старовинний парк, буде дана правова оцінка відповідно до чинного законодавства” — заявив народний депутат у Facebook.

Нагадаємо, Антон Яценко отримав звернення від жителів села Синиця, які повідомили про те, що старовинний Синицький парк вирізають на деревину

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.