На Уманщині засуджений побив тюремного наглядача

Опубліковано: 20.01.2022
На Уманщині засуджений побив тюремного наглядача

За фактом нанесення працівнику «Старобабанівської колонії №92 побоїв до суду скеровано обвинувальний акт відносно одного з засуджених.

Уманською окружною прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактомумисного заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України.

За версію слідства, 50-річний неодноразово раніше судимий чоловік, у червні 2021 року, відбуваючи покарання у виправній колонії ДУ «Старобабанівська виправна колонія (№92)», під час раптово виниклого конфлікту, умисно та цілеспрямовано наніс побої одному із інспекторів відділу нагляду і безпеки колонії, який виконував службові обов’язки.

Наразі окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні.

Санкція  ч. 2 ст. 345 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

За інформацією пресслужби Уманської окружної прокуратури

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.