У нинішній ситуації Тимошенко була б найкращим прем’єром – Небоженко

Опубліковано: 20.01.2022

Нині головна проблема – здорожчання товарів та послуг. Тому цю проблему потрібно терміново зупинити. Для цього варто дослухатись до пропозицій Юлія Тимошенко.

Так вважає відомий політичний експерт Віктор Небоженко

У нинішній ситуації Тимошенко була б найкращим прем’єром – Небоженко

На його думку, авторитетною людиною, що має досвід подолання економічних криз та спроможною навести лад із тарифами на газ є лише Юлія Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» має програму виходу із кризи, тому варто дослухатись до її пропозицій вже негайно.

Вона єдина має відповідний досвід, здатна опанувати ситуацію та спроможна впоратися із економічними кризами.

«ВО «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко вже неодноразово озвучувала конкретний план дій та слушні пропозиції задля захисту людей.

Експерт вважає, що потрібно терміново діяти, не замовчувати проблему продовольчої та газової криз в країні. Потрібно дослухатися до пропозицій досвідчених людей, саме такою є лідерка «Батьківщини».

План невідкладних дій від «Батьківщини» щодо стримування цін, підтримки виробників, зниження тарифів допоможу вирішити багато питань, які турбують людей. Парламент має якнайшвидше зібратися та схвалити ці ініціативи!

Нагадаємо, за даними КМІС, 51% респондентів вважає, що найкраще із виведенням країни з кризового стану впорається лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.