6-місячний хлопчик із Тального потребує допомоги на лікування

Опубліковано: 22.01.2022
6-місячний хлопчик із Тального потребує допомоги на лікування

Данилу Журбі з Тального лише шість місяців. Зараз хлопчик харчується через зонд, йому потрібне спеціальне харчування. Як кажуть лікарі, далі тягнути не можна, бо все, що відповідає за харчування в його тілі, атрофується, інформують Вісті Черкащини.

Щоб поставити діагноз і призначити лікування, потрібно зробити комп’ютерну томографію головного мозку, вартість якої 2700 гривень. Мама Ірина Журба, яка виховує дитину сама, і, крім цього, має старшу доньку, не може осилити усі витрати, які необхідні дітям, оскільки отримує від держави лише 860 гривень на місяць.

Небайдужі допомагають жінці хто, чим може: привозили продукти, одяг, підгузки, збирали гроші. Вони ж і розповідають, що сім’я неблагополучна, потребує постійної уваги і допомоги. Люди хвилюються за життя Данилка, тому просять про допомогу.

На даний час малюк разом з мамою знаходяться в Черкаському перинатальному центрі, чекають фінансової допомоги, аби наразі хоча б дізнатись діагноз.

Фінансово дитину можна підтримати, перерахувавши кошти на банківський рахунок: 4149 4390 1934 5937 (волонтер Яковенко Валентина Олександрівна, номер телефону: 0638358830)

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.