Кукуруза, сіно й сіль: лісівники Черкащини підгодовують диких тварин (ФОТО)

Опубліковано: 23.01.2022

Кукуруза, сіно й сіль: лісівники Черкащини підгодовують диких тварин (ФОТО)

Фото зі сайту Управління

Цьогоріч в області заготували для підгодовування диких тварин 60 тонн кукурудзи в качанах, 3 тонни сіна, 1,3 тонни солі, а також 2 500 віників гіллячкового корму.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Мороз та сніг ускладнюють добування їжі звірями. Крім того, тварини взимку потребують мінеральних солей для зміцнення імунітету та розвитку стійкості популяції виду.Кукуруза, сіно й сіль: лісівники Черкащини підгодовують диких тварин (ФОТО)

Фото зі сайту Управління

До зимових холодів лісівники готуються весь рік: облаштовують спеціальні майданчики для підгодівлі, заготовляють та закупляють корми.Кукуруза, сіно й сіль: лісівники Черкащини підгодовують диких тварин (ФОТО)

Фото зі сайту Управління

– Ми постійно слідкуємо за підгодівельними майданчиками, контролюємо, аби їжі лісовим жителям завжди було вдосталь. Корм викладаємо у місцях максимального скупчення тварин, там, де вони почувають себе вільно. Здебільшого ці місця знаходяться у важко доступних для людей місцях, серед чагарників, у ярах та балках, – розповів міжрайонний мисливствознавець Уманського лісгоспу Ярослав Лановський.Кукуруза, сіно й сіль: лісівники Черкащини підгодовують диких тварин (ФОТО)

Фото зі сайту Управління

Нагадаємо, з 10 січня до 5 лютого в лісах області триває зимовий облік диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин.Кукуруза, сіно й сіль: лісівники Черкащини підгодовують диких тварин (ФОТО)

Фото зі сайту Управління

Щорічний облік здійснюють із метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області.

ДЖерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.