Юлія Тимошенко: Для порятунку України потрібно створити уряд Національної єдності

Опубліковано: 24.01.2022

Команда «Батьківщини» офіційно звертається до президента України Володимира Зеленського з пропозицією створити уряд Національної єдності.

Юлія Тимошенко: Для порятунку України потрібно створити уряд Національної єдності

Також «Батьківщина» готова надати покрокову програму, як вивести країну з кризи та захистити людей у соціально-економічних питаннях.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

«Ми вважаємо, що сьогодні нам треба за будь-яких обставин зміцнювати нашу боєздатність, наш потенціал захищати країну і робити це негайно!» – закликала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» запропонувала створити уряд Національної єдності та невідкладно розпочати системні консультації з парламентом для того, щоб спільно розробити програму виходу з кризи.

«Наша команда переконана, що настав час відкинути всі амбіції в сторону і створити уряд Національної єдності. Ми готові надати перші програми, як країну виводити з глухого кута, що робити з фінансово-економічною ситуацією та як захистити людей», – наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» пропонує розпочати переговори щодо формування Уряду національної єдності та пропонує конкретну програму захисту країни.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.