Для наведення ладу в країні та боротьби з внутрішніми кризами потрібно запровадити конкретну програму дій, яку пропонує «Батьківщина»

Опубліковано: 25.01.2022

Без наведення ладу всередині країни неможливо захистити її кордони від ворогів. Першочерговими завданнями влади сьогодні мусить стати забезпечення армії,  а також формування професійного уряду Національної єдності, який впорається з внутрішніми кризами та зможе протистояти зовнішньому ворогу.

Для наведення ладу в країні та боротьби з внутрішніми кризами потрібно запровадити конкретну програму дій, яку пропонує «Батьківщина»

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу з трибуни парламенту.

«Наша команда вийшла з ініціативою створення уряду Національної єдності. Це реальне єднання з конкретною програмою дій для країни, для людей, для оборони, для місцевого самоврядування», – вважає Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, на першій у новому році Погоджувальній Раді лідерка «Батьківщини» звернулася до президента із пропозицією терміново розпочати переговори щодо формування Уряду національної єдності та зголосилася запропонувати конкретну програму захисту країни – зміцнення обороноздатності, відновлення економіки, підтримки людей тощо.  

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.