На Черкащині заготовили 78 тонн лісового насіння

Опубліковано: 26.01.2022
На Черкащині заготовили 78 тонн лісового насіння

Державні лісові господарства області підготувалися до цьогорічної посадкової кампанії та заготовили необхідну кількість лісового насіння для посіву в лісових розсадниках та створення лісових культур. Загалом лісівники Черкащини вже заготовили майже 78 тонн лісового насіння. З них 54,6 т – насіння дуба звичайного, 13,36 т насіння горіха чорного та понад 500 кг насіння сосни звичайної.

Окрім того, державні лісогосподарські підприємства області заготовили насіння супутніх деревних та чагарникових порід. Наразі зібрали: горіха грецького – 120 кг, акації – 80 кг, липи – 59 кг, берези – 25 кг, ліщини – 25 кг, абрикоси – 23,5 кг, ясена – 20 кг, вишні – 20 кг, сливи – 20 кг, лісової черешні – 12 кг, маслинки – 12 кг, кленів – 11 кг, сосни кримської – 10 кг, ялини – 8 кг, модрини – 4 кг та інших.

«Наразі триває зберігання лісового насіння відповідно до інструктивних матеріалів та методичних вказівок. Періодично відбувається контроль за температурою та вологістю насіння дуба, що перебуває в процесі стратифікації, та насіння сосни, яке зберігається в закритих ємностях як на складах, так і в холодильних камерах. Загалом же усі лісогосподарські підприємства заготовили достатню кількість лісового насіння для висівання в лісорозсадниках та на лісових ділянках», – говорить начальник відділу лісового господарства обласного управління Валентин Швець.

Станом на сьогодні в області триває процес переробки шишки та заготівля насіння сосни звичайної.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.