«Батьківщина» на чолі з Тимошенко пропонує план захисту України

Опубліковано: 28.01.2022

Щоб домогтися свого Україні необхідно бути твердою у відстоюванні своїх інтересів і зберігати національну єдність. На цьому наголошує лідер «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Батьківщина» на чолі з  Тимошенко пропонує план захисту України

Юлія Тимошенко – єдиний український політик, яка має мужність називати речі своїми іменами і казати людям правду.

Нинішня ескалація навколо України є прямим наслідком Мінських домовленостей, нав’язаних державою-агресором.

Метою цих домовленостей від самого початку було встановлення політичного контролю Росії над Україною через фактичне «приєднання» нашої держави до ОРДЛО. Хоча ані тоді, ані зараз на ці домовленості не давали своєї згоди ані український парламент, ані українське суспільство.

Про це Юлія Тимошенко і «Батьківщина» заявили ОДРАЗУ після того, як вони були укладені. І не просто заявили, а й послідовно голосували проти їхнього втілення в життя.

Розуміючи, що українське суспільство ніколи не погодиться на втрату самостійності, Росія за допомогою нинішньої ескалації намагається а) паралізувати волю самих українців і б) створити умови, коли до виконання мінських домовленостей Україну примушуватиме захід – заради створення ілюзії «вирішення проблеми».
Звісно, жодного «врегулювання» чи стримування апетитів агресора мінські домовленості не передбачають і не можуть передбачати. Росія вже навіть не приховує, що на Україні зупинятися не збирається і вже висуває нові вимоги щодо країн Балтії, Румунії і Болгарії.

Саме тому Юлія Тимошенко каже, що саме існування мінських домовленостей лише заохочує Кремль до подальшої агресії. І Україні та Заходу треба якнайшвидше вибратися з цієї пастки.

Переговори про відновлення територіальної цілісності України треба вести в іншому форматі – на основі будапештського меморандуму, що гарантував непорушність українських кордонів (з Донбасом і Кримом), не ослаблюючи тиску на Росії як державу-агресора. Україна має повернути собі суб’єктність і не дозволяти вирішувати свою долю за її спиною.

Щоб домогтися свого – наголошує Юлія Тимошенко – Україні необхідно бути твердою у відстоюванні своїх інтересів і зберігати національну єдність. Заради цього вітчизняним політикам треба відкласти вбік дріб’язкові політичні розбіжності і говорити єдиним голосом з суспільством, з українським народом.

Заклики влади зберігати спокій і не панікувати – правильні і потрібні –викликатимуть в людей довіру лише тоді, коли громадяни будуть впевнені, що влада діє в їхніх інтересах і не намагається їх обманути – ані в питаннях захисту від зовнішніх загроз, ані у внутрішній політиці. Вимоги Юлії Тимошенко і «Батьківщини» до влади перетворити захист людей, захист вітчизняної економіки на абсолютний пріоритет в цих умовах стають умовою виживання країни.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.