Майже 300 уманчан пройшли профнавчання під замовлення роботодавців торік

Опубліковано: 28.01.2022

Професійне навчання безробітних покликане сприяти ефективному використанню трудового потенціалу особистості, підвищенню її соціальної мобільності та професійної конкурентоспроможності на ринку праці.

У 2021 році професійне навчання за сприяння Уманського міського центру зайнятості проходили 292 безробітних.  На сьогодні 233 особи завершили навчання та працевлаштовані. Навчання проводилося за такими професіями, як: продавець продовольчих товарів, кухар, оператор котельні, продавець непродовольчих товарів, манікюрник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Майже

З початку 2022 року 9 осіб старше 45 років із страховим стажем більше 15 років, зокрема 4 особи старші за 50 років, отримали ваучер на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Також за сприяння Уманського міського центру зайнятості 3 зайняті особи підтвердили результати неформального професійного навчання за професією «кухар».

З пропозиціями центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, можна ознайомитись тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/navchannya-za-napravlennyam-dsz.

Довідково: підготовка фахівців за сприяння Уманського міського центру зайнятості відбувається на базі навчальних закладів Умані та в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на конкретне замовлення роботодавця. Здобуття професійно-технічної освіти здійснюється за денною формою навчання, а за потреби – індивідуальною. Навчальні плани та програми розробляються за участю роботодавців. Після закінчення навчання, слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Уманський міський центр зайнятості

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.