«Треба ініціювати дієві переговори на базі Будапештського меморандуму та сформувати Уряд національної єдності», – Юлія Тимошенко

Опубліковано: 31.01.2022

Україна має вийти із пастки Мінських домовленостей – ініціювати дієві переговори на базі Будапештського меморандуму та сформувати Уряд національної єдності, що допоможе зміцнити державу зсередини.

«Треба ініціювати дієві переговори на базі Будапештського меморандуму та сформувати Уряд національної єдності», - Юлія Тимошенко

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп заявила Юлія Тимошенко.

 «Я хочу закликати вас вийти з цієї пастки й звертаюся до всіх фракцій, до всіх депутатів. Ми маємо висловити свою консолідовану позицію та раз і назавжди пояснити людям і нашим стратегічним партнерам, в чому криється загроза Мінських угод і в якому варіанті вони ніколи не можуть бути прийнятні, якщо ми хочемо зберегти Україну як незалежну суверенну державу», – зауважила політик. 

Юлія Тимошенко закликала актуалізувати надані Україні Будапештським меморандумом гарантії та консолідувати у форматі Уряду національної єдності зусилля професіоналів, які займуться розвитком економіки та захистом людей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.