У місті Христинівка хочуть побудувати автомийку поряд з житловими будинками, дитсадком та дитячими майданчиками

Опубліковано: 02.02.2022

У місті Христинівка хочуть побудувати автомийку у мікрорайоні, де проживає багато людей. 

Автомийку планують облаштувати поряд із житловими будинками, дитсадком, дитячими майданчиками, стадіоном імені М. П. Наконечного та зоною відпочинку в урочищі «Долинка».

До чого це призведе? 

Така забудова поставить під загрозу життя і здоров’я дітей, дорослих та в цілому призведе до погіршення екологічної ситуації в місті.

Стоки з автомийки будуть потрапляти в каналізацію, а потім зливатись у ставок в урочищі «Долинка».

Миючі засоби для авто легко розпилюються в повітрі й згубно впливають на імунітет, мозок, нирки, печінку, легені. Викликають симптоми: першіння в горлі, кашель та свербіж шкіри.

Також розташування об’єкта призведе до збільшення аварійних ситуацій на дорозі, якою люди їздять до центру первинної медико-санітарної допомоги.

Зазначимо, що детальний план території для будівництва автомийки у зазначеному житловому масиві було затверджено на сесії Христинівської міської ради.

Як повідомляють люди, просував це питання деякий підприємець Ярослав Віхарєв, який перебуває у дружніх відносинах з Христинівським міським головою Миколою Наконечним.

Мешканці міста Христинівка звернулись з проханням втрутитись у ситуацію із будівництвом автомийки до народного депутата України Антона Яценка

“Як народний депутат України, я звертаюсь до Христинівського міського голови Миколи Наконечного і депутатів Христинівської міської ради терміново припинити це свавілля та зупинити усі дії щодо будівництва об’єкта!

Також звернусь до Державної екологічної інспекції України щодо проведення перевірки місця розташування автомийки на предмет відповідності вимогам природоохоронного законодавства.

Люди не повинні жертвувати своїм здоров’ям заради автомийки!

Дуже вірю, що Микола Наконечний буде відстоювати інтереси христинівчан, а не своїх друзів!” — заявив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Христинівчани потерпають від зернового пилу, яке викидає “Христинівське ХПП”

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.