Юлія Тимошенко пропонує реальний шлях виходу з кризи на основі Будапештського меморандуму

Опубліковано: 04.02.2022
Юлія Тимошенко пропонує реальний шлях виходу з кризи на основі Будапештського меморандуму

Юлія Тимошенко – єдиний український політик, здатний діяти як державний діяч – своєчасно оцінювати ризики, говорити українцям правду і мати план дій в їхніх інтересах. Час владі і суспільству прислухатись до справжніх професіоналів.

Державний діяч від звичайного політика відрізняється тим, що дивиться далі, аніж найближчі вибори. Час підтвердив далекоглядність Юлії Тимошенко, яка від самого початку бачила пастку в Мінських домовленостях. Держава-агресор і сьогодні намагається використати їх для політичного контролю Росії над Україною через фактичне «приєднання» нашої держави до ОРДЛО.

Юлія Тимошенко послідовно виступала проти Мінських домовленостей і пропонувала реальний шлях виходу на основі Будапештського меморандуму, що гарантував непорушність українських кордонів (з Донбасом і Кримом). Саме цей шлях дозволяв Україні повернути собі суб’єктність і не дозволяти вирішувати свою долю за її спиною.

Тепер про Будапешт згадали і американці. І не якісь коментатори чи радники, а голова об’єднаного комітету начальників штабів, генерал Марк Міллі. За його словами, саме Будапештський меморандум гарантував суверенітет і територіальну цілісність України. Показово, між іншим, що й найбільшу підтримку нашій державі зараз надають США і Британія, країни, що підписували меморандум.

Про згубність Мінських домовленостей тепер говорять і представники української влади. Секретар РНБО Данилов визнав, що їх виконання, як цього вимагає держава-агресор, призведе до втрати Україною незалежності, а то й до розвалу держави.

Саме тому Юлія Тимошенко не втомлюється говорити про необхідність змін – і політичного курсу, і кадрів – прихід до влади справді професіоналів своєї справи, які діятимуть в інтересах людей!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.