Уманчанка звільнила самовільно зайняті землі вартістю понад 26 млн грн

Опубліковано: 04.02.2022
Уманчанка звільнила самовільно зайняті землі вартістю понад 26 млн грн

Після втручання Уманської окружної прокуратури громадянка звільнила самовільно зайняті землі вартістю понад 26 млн грн.

Так, прокурори Уманської окружної прокуратури звернулися до Монастирищенського районного суду з позовною заявою про зобов’язання  фізичної особи звільнити самовільно зайняту земельну ділянку.

Відповідач добровільно виконав вимоги прокуратури та звільнив землі в адміністративних межах Монастирищенськой міської територіальної громади загальною площею 25,0 га, експертною грошовою оцінкою 26,3 млн грн. Провадження у справі судом закрито.

Раніше встановлено, що  жителька Уманського району всупереч вимогам Земельного кодексу України, за відсутності правовстановлюючих документів самовільно використовує земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення. У серпні 2021 року вказану особу державним інспектором у сфері державного контролю за використанням та охороною земель притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 53-1 КУпАП та на підставі припису зобов’язано в 30-денний термін звільнити ділянку. Проте, правопорушниця  вимоги, зазначені у приписі, не виконала, що зумовило звернення  прокурора до суду з відповідним позовом.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.