Семирічна черкащанка відрізала коси, щоб допомогти онкохворій

Опубліковано: 05.02.2022

Семирічна черкащанка відрізала коси, щоб допомогти онкохворійСуспільне: Черкаси

Семирічна школярка із Черкас Мілана Курченкова відрізала своє волосся, аби з нього створили перуку для онкохворої дитини. Нову зачіску дівчинці зробили безоплатно в навчальному центрі перукарської справи Черкаського вищого профучилища.https://www.facebook.com/v2.8/plugins/video.php?app_id=2581849931908443&channel=https%3A%2F%2Fstaticxx.facebook.com%2Fx%2Fconnect%2Fxd_arbiter%2F%3Fversion%3D46%23cb%3Df3b1918cd0f9564%26domain%3Dsuspilne.media%26is_canvas%3Dfalse%26origin%3Dhttps%253A%252F%252Fsuspilne.media%252Ff154fdf3a90344c%26relation%3Dparent.parent&container_width=928&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsuspilne.cherkasy%2Fvideos%2F656121352401992%2F&locale=en_US&sdk=joey&width=500

Стрижку семирічній Мілані зробила майстриня виробничого навчання Юлія Фоміна. Дівчинка прийшла зі своєю мамою Юлією Курченко. Зачіску дочці вже змінювали, розповіла мама Мілани:

“Три роки тому ми відрізали волосся, але куди його діти не знали. Тож викинули й було шкода”.Семирічна черкащанка відрізала коси, щоб допомогти онкохворійСуспільне: Черкаси

Мама Юлія розповіла, що підрізати волосся донька просилася давно.

“Моя мама хворіла на онкологію і лежала в онкодиспансері багато місяців. Там хворіють також і дітки та мають таку проблему, що багато з них хочуть мати волосся”.

Мілана вирішила цього разу не викидати волосся і допомогти якійсь дитині. Для цього дочекалися, поки волосся відросте до необхідної довжини:

“Я хотіла б віддати коси діткам, у яких волосся немає”.Семирічна черкащанка відрізала коси, щоб допомогти онкохворійСуспільне: Черкаси

Перукарка Юлія Фоміна в професії 20 років. Втім, таких клієнтів ще не бачила.

“Це перша дитина, яка прийшла здавати коси, щоб допомогти хворим діткам. Я вперше стрижу дитину, яка має доброчинну мету”.

Після стрижки Міланка посміхається та розповідає, що відрізаного волосся анітрохи не жаль:

“Все так, як я й хотіла! Чудова зачіска!”.Семирічна черкащанка відрізала коси, щоб допомогти онкохворійСуспільне: Черкаси

Дівчинка нікому не казала в школі, що прийде вже з новою зачіскою.

“Думаю, що найбільше шокована моєю новою зачіскою буде вчителька. Ніхто не знає, що я обріжу волосся”.

Зібране волосся мама Юлія Курченкова відправить до Львова. Саме там діє єдина в Україні організація, яка створила кілька сотень перук для онкохворих дітей, розповіла співзасновниця такої соціальної ініціативи Лілія Кузік:

“Ми віримо в те, що пожертви, створені з відкритим серцем — найцінніші. Треба мати довжину хвостика 35 сантиметрів і більше. волосся може бути фарбоване, сиве. Єдиний момент це те, що ми не беремо волосся, якщо є хімічна завивка”.

За словами Лілії, так хочуть зробити дітей трошки щасливішими.

“Перука – це така «магічна» річ, як ми виявили! Дівчата часто закриваються в собі та не готові повертатися до навчання, якщо вони після хіміотерапії втратили волосся”.

Семирічна Мілана сподівається, що її волосся допоможе повірити в себе й повернутися до активного життя дівчинку, яка цього потребує.

Повне відеоhttps://www.youtube.com/embed/FLg3z3OpRjc?enablejsapi=1

Джерело: Суспільне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.