У лісництві на Черкащині вирощують кабанів і оленів (ФОТО)

Опубліковано: 05.02.2022

У лісництві на Черкащині вирощують кабанів і оленів (ФОТО)

Фото: Суспільне

На Звенигородщині в Пехівському лісництві вирощують диких кабанів та оленів. Так планують поповнити ліси дикими тваринами.

Про це розповідає Суспільне.

На території площею 25 гектарів доглядають за пів сотнею тварин. Для них облаштували два вольєри. Серед “підопічних” лісівників є і дорослі кабани, і двотижневі.

– Шукають собі корм: ліщину, і сосну, горіхи, жолуді, – риються, вишукують. Вони самі все роблять – і паруються, і плодяться, – розповів єгер Петро Бучак.

За словами мисливствознавця Олександра Шевченка, раціон для тварин працівники лісгоспу розробляють самостійно. Зерно та сіно заготовляють влітку – теж власноруч.У лісництві на Черкащині вирощують кабанів і оленів (ФОТО)

Фото: Суспільне

– У нас є своя плантація, де ми заготовляємо сіно. Самі все гребемо, викошуємо, тюкуємо. За рік заготовляємо близько 60 тонн зерна: кукурудзу, ячмінь, пшеницю. А ще закупили йодовану сіль – близько 150 кілограмів солі”, – розповів єгер.

Тварин у “дику” природу випускають через рік, коли вони досягають необхідного розміру. Аби вони швидше адаптувалися до нової місцевості та не загинули від браку їжі, лісівники встановили чотири годівниці. До них лісівники приходять щодня.

– Вони все люблять, але в міру. Має бути бурячок, кукурудза, сінце, віник підсолений, – пояснив єгер Олег Глієвий.

За словами чоловіка, із годівниць харчуються переважно олені. Близько до людей вони не підходять, бо дуже полохливі.У лісництві на Черкащині вирощують кабанів і оленів (ФОТО)

Фото: Суспільне

Директор звенигородського держлісгоспу Іван Бас розповів, що цьогоріч з вольєрів у ліс випустили 23 кабанів, інші ж тварини поки під наглядом. Однак цього, за його словами, замало, щоб поповнити фауну черкаських лісів, тому пропонує до такої справи долучитися й іншим мисливським господарствам.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.