«Шлях до миру у переговорах на основі Будапештського меморандуму та формуванні Уряду національної єдності», – Юлія Тимошенко

Опубліковано: 07.02.2022

Єдиний реальний шлях до перемоги над ворогом, відновлення територіальної цілісності та встановлення миру пролягає через втілення стратегії, яку сьогодні пропонує Юлія Тимошенко – зміцненні держави зсередини та організації переговорів у «Будапештському» форматі.  

«Шлях до миру у переговорах на основі Будапештського меморандуму та формуванні Уряду національної єдності», - Юлія Тимошенко

На думку політичного експерта Дмитра Корнійчука, лідерка «Батьківщини» мала рацію ще у 2014 році, коли чітко заявляла, що Мінські угоди – це пастка, а переговори з міжнародними партнерами та Кремлем мають відбуватися винятково в рамках Будапештського меморандуму.  І сьогодні лише експрем’єрка пропонує бути чесними з українцями та світом, заявивши про неприпустимість Мінських домовленостей, що дозволяють створити на Донбасі «державу в державі». 

«Цілком правильна позиція Тимошенко: Україна має посилити свою економічну та оборонну безпеку, створивши Уряд національної єдності, і почати використовувати Будапештський для повернення Донбасу та Криму», – підсумовує Корнійчук.

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» вважає, що скупченням військ поблизу кордонів та нагнітанням паніки Україну намагаються примусити до виконання Мінських угод, які є неприйнятними. Шлях до миру колишня прем’єрка бачить у переговорах на основі Будапештського меморандуму та формуванні Уряду національної єдності.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.