В Уманській центральній районній лікарні проводять операції на серці, як у сучасних європейських країнах

Опубліковано: 07.02.2022

Уманській центральній районній лікарні, починаючи з 2012 року, постійно допомагає народний депутат України Антон Яценко разом з Благодійним фондом «Сучасне село та місто».

Зараз у ній створено комфортні умови для надання якісної медичної допомоги пацієнтам.

Тут працює ангіографічне відділення. Завдяки сучасному обладнанню марки Philips тут можна своєчасно зробити діагностику судин та лікувати інфаркт міокарда. Проводять операції на серці, як у сучасних європейських країнах.

За період роботи ангіографічного відділення було зроблено 395 коронарографій та 184 стентування, з яких 145 невідкладних при гострому інфаркті міокарда. 

Людям більше не потрібно їхати у Черкаси та Київ для проходження такої діагностики. 

Також в Уманській центральній міській лікарні запрацювали сучасний комп’ютерний томограф (КТ)Siemens Somatom go Top  і сучасний цифровий рентген апарат New Oriental 1000 MC

Для того, щоб лікарі могли проводити якісні обстеження хворим, лікарню забезпечено сучасним пересувним флюорографом, апаратом ультразвукової діагностики, приладом для просвічування рентгенівських знімків, автоматичним біохімічним аналізатором, апаратами для вимірювання тиску, хірургічними інструментами, системами обробки ран, засобами для крапельниць, назальними канюлями для подачі кисню, а також бинтами, лейкопластирями та багатьома іншими витратними матеріалами. 

Для жінок на базі лікарні створено сучасний скринінговий центр «Здоров`я жінки», який повноцінно працює уже 4-й рік. У ньому всі жінки, незалежно від місця проживання чи реєстрації, можуть зробити безкоштовну діагностику органів черевної порожнини, статевої системи, молочних залоз, щитовидної залози.

Також на лікарню було передано 6 оглядових столів, 2 маніпуляційних крісла, 2 медичні каталки, 2 настільних автоклави для стерилізації медичних інструментів, які використовуються у стоматологічних кабінетах, підйомник для пацієнтів, 2 велотренажери для кабінету реабілітації учасників АТО. 

Фізіотерапевтичний кабінет забезпечено переносним масажним столом та поясними бандажами.

Неодноразово лікарі забезпечувались комплектами захисного одягу, одноразовими медичними рукавичками, шапочками, бахілами, одноразовими респіраторами та іншими засобами індивідуального захисту. 

Системно лікарня забезпечувалась медичними препаратами для лікування різних видів захворювань у пацієнтів.

Нещодавно цій лікарні виповнилось 60 років.

“Бажаю медичному колективу міцного здоров’я та успіхів у професійній діяльності! Будемо і надалі допомагати лікарні”  — заявив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, В Умані є кисень для хворих на CОVID-19 та інші захворювання

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.