Багатодітній мамі та її синові з села на Тальнівщині потрібна допомога на лікування

Опубліковано: 13.02.2022
Багатодітній мамі та її синові з села на Тальнівщині потрібна допомога на лікування

З 38-річною жителькою Тальянок на Черкащині Варварою Мельник ми днями познайомились у відділі соціального захисту населення Тальнівської міської ради. При собі вона мала два пакети з довідками і лікарняними виписками. Жінка сподівається, що міськрада підтримає її і виділить кошти на лікування, як і минулого року.

Варвара Вікторівна, як з’ясувалося, має нелегку долю. Так склалося, що вона свого часу потрапила в автомобільну аварію, внаслідок якої отримала важку черепно-мозкову травму. Каже, останнім часом ця травма почала добряче даватися взнаки: нині має проблеми з судинами мозку, шлунково-кишковим трактом, до всього додався стрімкий розвиток артрозу суглобів, з’явилися грижі, які й зараз турбують, їх потрібно видаляти. І це ще далеко не весь «букет» хвороб, які зараз має молода багатодітна мати. Як розповіла Варвара Вікторівна, певним чином на розвиток і прогрес її захворювань впливають і постійні стресові ситуації. По всьому тілу, як поділилася жінка, у неї є тромби, що можуть загрожувати її життю:

– Мені треба робити операцію в інституті імені Шалімова, – каже Варвара Мельник. – Тут такої зробити не можуть. В Черкасах мені призначили уколи «Клексан». Вони мені допомагають. Ці ліки дорогі: один укол коштує 250 гривень, на день таких треба зробити два.

Минулої весни, як повідала жінка, їй ставало дедалі гірше, тож зі зверненням до медиків вона не затягувала. Коштами підтримала міська рада. Паралельно жінка возила по лікарях (до столичного «Охматдиту») і свого хворого на епілепсію середнього сина Андрія. Хлопчику зараз 7 років, він навчається індивідуально. Дитина має інвалідність від народження. Тоді ж жінка дізналася про свою вагітність. Слава Богу, 2,5 місяці тому у Черкаському обласному перинатальному центрі жінка народила шляхом кесаревого розтину здорового, як стверджує вона, хлопчика.

–Тоді мені збільшили дозу «Клексану». Я хотіла жити. Почала брати кредити, здавала речі в ломбард, мусила продати ноутбук старшого сина, – каже жінка. – Я вдячна медикам, які врятувала і моє життя, і життя дитини.

Нині молода мама дуже переймається здоров’ям свого 7-річного середнього сина Андрія. Вона розповідає, що поки лікарі рятували життя їй та її новонародженому малюку, стан здоров’я Андрійка почав погіршуватися. Ліки від епілепсії, які хлопчикові призначили медики, викликали побічну дію: нині Андрійко має проблеми з печінкою та підшлунковою, тож йому потрібно приймати цілу низку інших препаратів. Окрім того, хлопчик має проблеми з опорно-руховим апаратом, йому надали ортопедичне взуття. Тож Варвара Вікторівна каже, що хотілося б показати сина столичним медикам, повезти на реабілітацію.

Покрити усі витрати (аби придбавати ліки для сина та для себе, мати змогу поїхати до столиці на операцію і подбати про реабілітацію для сина) жінка не в змозі. А тому звертається до всіх небайдужих людей з проханням підтримати її та її Андрійка фінансово.

Багатодітній мамі та її синові з села на Тальнівщині потрібна допомога на лікування

Кошти можна перерахувати на картку «Ощадбанку»: №5167 8030 2538 0861 (Мельник Варвара Вікторівна).

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.