Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги забезпечено стетоскопами, захисними масками та щитками для обличчя

Опубліковано: 17.02.2022

Нещодавно Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги було забезпечено стетоскопами, захисними масками та щитками для обличчя.  

А саме, мед. заклад отримав: 

  • 1200 захисник масок для обличчя; 
  • 200 захисних щитків для обличчя; 
  • 6 стетоскопів для вислуховування легенів, бронхів, серця та інших внутрішніх органів.

Стетоскопи, захисні маски та щитки передано для допомоги в боротьбі з COVID-19 на амбулаторії в селах Колодисте, Сушківка, Старі Бабани, та в фельдшерсько-акушерські пункти в селах Громи та Полянецьке.

Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги вдалось забезпечити стетоскопами, захисними масками та щитками для обличчя завдяки спільній роботі народного депутата України Антона Яценка та Благодійного фонду «Сучасне село та місто». 

Раніше Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги було забезпечено обігрівачами, медичними сумками для фельдшерів, одноразовими медичними рукавичками та витратними матеріалами.  

“Разом з Благодійним фондом «Сучасне село та місто» будемо і далі допомагати лікарні” — заявив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.