У Звенигородці медиків “швидкої” звинуватили у відмові надати допомогу

Опубліковано: 19.02.2022
У Звенигородці медиків “швидкої” звинуватили у відмові надати допомогу

У Звенигородці медиків місцевої «швидкої» звинуватили у відмові надати допомогу чоловіку із судомами. Відео інциденту опублікував звенигородець Артем Грицик на своїй сторінці у соцмережі. Повідомляє provce.ck.ua.

«Ось вам ставлення працівника швидкої медичної допомоги до хворої людини, яка потребувала невідкладної медичної допомоги, і останні слова цієї особи: «Ми не надаємо допомоги». То що ж тоді робити нам всім? Помирати на порозі, бо їм на телефон не надійшло повідомлення?», – прокоментував ситуацію Грицик.

Медики запевняють, що насправді хворому все ж надали допомогу. З власних джерел журналісту Про все стало відомо, що чоловік, який потребував допомоги, міг бути у стані сп’яніння. Бригада «швидкої» виїжджала на виклик, проте за адресою нікого не застали. Правоохоронці, які також прибули на місце, начебто відмовились складати протокол про хибний виклик.

– 17 лютого о 13.25 надійшов виклик, що чоловіку недобре, – розповідає речниця обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок. – Через 6 хвилин бригада була на місці, але там нікого не виявилось. Фельдшер зателефонувала в поліцію, аби написати заяву про неправдивий виклик. Правоохоронці відмовились приймати заяву. Мовляв, медики самі мають це робити. Як з’ясувалося, чоловіка, який потребував допомоги, товариш сам повіз на станцію швидкої допомоги. Вчинили скандал. Відео обривається на моменті, коли фельдшер пішла за сумкою, щоб надати допомогу. Згодом пацієнта госпіталізували. Чоловік, який фільмував, зробив дзвінок на 103.

За деякий час після цього місцеві правоохоронці приїхали на станцію «швидкої» й склали протокол за хибний виклик на фельдшерку, яка їх викликала раніше, пояснює Назарок.

У поліції поки не прокоментували інцидент.

У Звенигородці медиків “швидкої” звинуватили у відмові надати допомогу

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.