Тальнівчанці потрібна наша допомога

Опубліковано: 21.02.2022
Тальнівчанці потрібна наша допомога

Біду ніколи не чекаєш, вона сама нахабно постукає в двері. Так сталося і в родині Козаренків з Тального на Черкащині.

У червні минулого року нічого не передвіщало біди, життя йшло своєї чергою: старша донечка Катя готувалася до випускного в школі, молодша Ліза мріяла, куди поїдуть всією родиною влітку на відпочинок, тато Юра планував повернутися з-за кордону, як раптово мама Оксана, що працювала вихователькою в дитсадочку «Золотий ключик», відчула нестерпний біль у правому підребер’ї. Відразу звернулася до лікаря, пройшла УЗІ. Лікар побачив новоутворення на печінці та запевнив, що приводу для хвилювання немає: треба пройти більш ретельне обстеження, то може бути спадкове. Жінка пройшла всі можливі обстеження від МРТ до біопсії. В результаті діагноз – рак молочної залози, 4-ої стадії. Про те, як Оксана Володимирівна прийняла свій діагноз і мужньо боролася з хворобою, знають лише рідні та найближчі друзі. Фінансово родина теж покладалася практично на власні збереження. Проте хвороба виявилася дуже підступною і важко піддається лікуванню, навіть після 9 курсів хіміотерапії, які пройшла Оксана, позитивної динаміки, на жаль, лікарі не спостерігають. Навпаки за останні 3 місяці, на контрольній комп’ютерній томографії виявили, що хвороба не стоїть на місці, а і надалі прогресує. Тому, окрім поточного лікування, лікарі назначили препарат, вартістю понад 42 тисячі (лише за один блістер), щоб врятувати печінку. Родина змушена звертатися до всіх небайдужих людей, бо наодинці їм з цією бідою не впоратися.

Тальнівчанці потрібна наша допомога

Шановні тальнівці, жителі громади і просто люди з чуйним серцем, давайте разом не дамо страшній хворобі забрати від нас Оксану, чудову, добру, завжди привітну Оксану Володимирівну, яку, окрім власних донечок, дуже люблять її вихованці, сьогоднішні і вчорашні, шанують і поважають батьки й колеги. Не даймо посиротити діток.

Для родини безцінними будуть ваші молитви та будь-яка фінансова підтримка.

Банківські карти, на які можна перерахувати гроші: 4149499397554872 (гривневий рахунок); 5168742731469247 (долар США) та 5168742728050430 (євро) на ім’я Козаренко Оксана Володимирівна.

Пам’ятаймо, разом ми сила!

Тальнівчанці потрібна наша допомога
Тальнівчанці потрібна наша допомога

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.