Народний депутат України Антон Яценко вийшов із політичної партії «ВО «Батьківщина»

Опубліковано: 23.02.2022

Народний депутат України Антон Яценко звернувся до громадян України з приводу припинення членства у політичній партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», на своїй сторінці у Facebook

“До уваги громадян та засобів масової інформації!

Друзі! Я четвертий раз народний депутат України. Тричі мене обирали люди на окрузі № 200, як депутата-мажоритарника. У минулому скликанні Верховної Ради України очолював міжфракційне об’єднання «Мажоритарники України».

У 2019 році на позачергових виборах до Верховної Ради України за мене проголосувало майже 70% виборців (50712). Це перше місце в Україні за підтримкою виборців.

Протягом останніх декількох місяців отримую багато звернень від жителів округу та багатьох громадян з інших міст і сіл України з приводу того, щоб змінити виборчу систему, яка була прийнята у 2019 році.

А саме, скасувати виборчу систему за партійними списками та повернути мажоритарну систему, щоб напряму обирати депутата по округу.

Згоден з думками людей! Вважаю мажоритарну систему єдиною правильною. Для прикладу, вона діє у Великобританії, Японії, США та багатьох інших розвинутих демократичних країнах.

Тому, я, як народний депутат України, подав конституційне подання щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень Виборчого кодексу України і повернення мажоритарної системи. Також народні депутати подали проект Закону №6444 від 17.12.2021 року «Про внесення змін до Виборчого кодексу України щодо відновлення змішаної (пропорційно-мажоритарної) системи виборів народних депутатів України», який я підтримую.

На жаль, політична партія «ВО «Батьківщина» і фракція цієї партії не поділяє це і вважає виборчу систему за партійними списками єдиною правильною.

З приводу цього мали дискусії, у результаті яких не можемо дійти до спільного знаменника. Оскільки, політична фракція не підтримує таку систему, а я підтримую мажоритарну систему.

Звісно, будь-яка точка зору заслуговує на повагу. Політична партія і фракція робить багато корисних справ для країни, а лідер партії Юлія Тимошенко працює на благо розвитку України. Але в цьому випадку я не можу піти проти людей, які мене обирали саме як народного депутата-мажоритарника.

Тому змушений припинити моє членство у політичній партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та скласти повноваження виконуючого обов`язки Голови Черкаської обласної партійної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Дякую за конструктивну і плідну роботу колегам з політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та її лідеру Юлії Володимирівні Тимошенко!

Сподіваюсь, що будемо і далі спільно працювати в інтересах людей з питань, у яких маємо спільну позицію.

Офіційно заявляю, що на сьогодні я безпартійний та не входжу до жодної політичної фракції.

Готовий шукати соратників, які підтримують мажоритарну систему.

Завжди голосую, виходячи з інтересів народу!

Слава Україні!

P.S. Був з людьми, є і буду. Ніколи не піду проти людей!” 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.