Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 1000 упаковок медпрепарату для пацієнтів, які хворіють на бронхіальну астму

Опубліковано: 14.03.2022

14 березня на Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги було передано 1000 упаковок медичного препарату “PROVENTIL HFA (Аlbuterol Sulfate Inhalation Aerosol)”.

Також завтра його буде передано на Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, лікарні у містах Христинівка, Монастирище, Жашків та смт Маньківка. Забезпечити ліками вдалось завдяки народному депутату України Антону Яценку.

Цей медпрепарат життєво необхідний для лікування дітей та дорослих, які хворіють на бронхіальну астму та обструктивні захворювання легень.

Пацієнти, які потребують цього медпрепарату, можуть безкоштовно його отримати за адресою: м. Умань, вул. Шевченка, 50, Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги, поверх № 1, каб. № 108, або у сімейного лікаря на прийомі.

Графік роботи: з понеділка по п`ятницю – з 9:00 до 15:00: субота, неділя – з 8:00 до 13:00.

У разі виникнення проблем з отриманням медпрепарату, можна звернутись до секретаря Уманської міської ради Катерини Терещенко за номером телефону: +38 (098) 123 02 90.

Також можна звернутись до народного депутата України Антона Яценка за номером: +38 (067) 327 54 77, або у соцмережах.

“Працюємо далі 24/7. Не словом, а ділом.

Все буде Україна! Слава Україні!” — написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Черкаський обласний онкодиспансер отримав 310 флаконів медичного препарату для лікування пацієнтів з онкозахворюваннями, Ще один новий вантаж гуманітарної допомоги передано на Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.