“ДОПОМОГА! Умань та Уманський район” – спільнота для надання взаємодопомоги

Опубліковано: 20.03.2022

Команда народного депутата України Антона Яценка допомагала та продовжує допомагати біженцям, переселенцям, малозабезпеченим та людям, які потребують допомоги, продуктами харчування, засобами гігієни, одягом, іншими речами, які їм зараз найбільше необхідні 

Усі працюють 24/7 для того, щоб допомогти тим, хто цього потребує.

Організували та привезли до Умані понад 100 тонн гуманітарного вантажу, який передали на військові частини, поліцію, тероборону, лікарні, соціальні заклади Уманського району та інших міст України.

Важливо, щоб у цей час важкий час кожен допомагав один одному.

Тому команда народного депутата створила спільноту в телеграмі “ДОПОМОГА! Умань та Уманський район” для надання взаємодопомоги.

Зараз в спільноті уже понад 300 учасників. Усі, кому потрібна допомога з продуктами харчування тощо, пише своє прохання, і йому допомагають. Так само, якщо хтось може когось підвезти або допомогти чимось іншим, повідомляє про це в спільноті.

Приєднатись до спільноти можна за посиланням https://t.me/UmanDopomoga 

“Разом будемо допомагати один одному!

Закликаю усі українські та міжнародні благодійні організації, волонтерів, підприємців та простих людей об`єднувати зусилля для перемоги України!

 Сильний тил – сильний фронт!

Все буде Україна!” — написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Військові частини, поліцію в Умані та територіальну оборону на Уманщині забезпечено наборами засобів особистої гігієни

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.